Haberler

“Love, Antosha” Belgeselinden Fragman Yayınlandı

anton yelchin"Love, Antosha" Belgeselinden Fragman Yayınlandı

2016 yılında hayatını kaybeden oyuncu Anton Yelchin‘in hayatını anlatan Love, Antosha belgeselinin yeni fragmanı paylaşıldı.

Star Trek, Thoroughbreds ve Like Crazy filmlerinde rol alan oyuncu Anton Yelchin kariyerinde başarıyla ilerlerken, 2016 yılında bir kaza sonucu hayatını kaybetti. Bu gelecek vadeden oyuncunun ani gidişi büyük bir etki yaptı ve yaşamını anlatan bir belgesel yapmaya kadar gitti. Love, Antosha oyuncunun hayatına ve oyunculuk kariyerine odaklanıyor. Belgeselde oyuncunun ailesinin yanı sıra Willem Dafoe, Jodie Foster, Kristen Stewart, Chris Pine ve J.J. Abrams gibi sinema sektöründen birçok oyuncu ve yönetmen Yelchin’in kariyerindeki başarılarından, çalışma disiplininden ve eğlenceli kişiliğinden bahsediyor.

 

Janis: Little Girl Blue ve The Director and the Jedi‘ın kurguculuğunu üstlenen Garret Price ilk kez yönetmen koltuğunda.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz