Haberler

Long Shot’tan İlk Fragman Geldi

Başrollerini Charlize Theron ve Seth Rogen’ın paylaştığı komedi filmi Long Shot‘tan ilk fragman yayınlandı.Image result for long shot movie 2019

Charlize Theron ve Rogen Seth‘in başrollerini paylaştığı 2019 yapımlı komedi filmi Long Shot, dışişleri bakanı olan Charlotte Field ile özgür ruhlu gazeteci Fred Flarsky‘in aralarında geçen komik olaylara ve maceralara yer veriyor.

Başkanlık için aday olmaya hazırlanan Charlotte, özgün ve etkileyeci fikirlere sahip olan Fred‘i adaylık konuşmalarını yazması için işe alıyor. Aslında hiçbir ortak özellikleri bulunmayan ikilinin geçmişe dayanan bir tanışıklıkları var. Charlotte, Fred‘in bebek bakıcısı ve ilk aşkı.

Romantik komedi tadındaki Long Shot‘ın yönetmenliğini Jonathan Levine ve Liz Hannah birlikte üstlenirken filmin senaryosu ise Dan Sterling‘e ait. Filmin mayıs ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz