Haberler

Leonardo DiCaprio’nun Yapımcılığını Üstlendiği Ice On Fire’dan Fragman Yayınlandı

İklim değişikliği konusunda farkındalık yaratan Leonardo DiCaprio’nun yapımcılığını üstlendiği belgesel türündeki film Ice On Fire’dan fragman yayınlandı.

Dünya prömiyerini geçtiğimiz günlerde Cannes Film Festivali‘nde yapan ve temmuz ayında Once Upon A Time in Hollywood ile seyirciyle buluşacak olan Leonardo DiCaprio, iklim değişiklikleri ve küresel ısınma konusunda yaptığı çalışmalara bir yenisini ekleyerek bu kez ”Ice On Fire”ın yapıcılığını üstleniyor.

Başarılı oyuncunun iklim değişikliğine dikkat çektiği bir önceki belgesel filmi Before The Flood 2016 yılında izleyiciyle buluşmuştu. 2019 yılında vizyona girecek yeni filmi Ice On Fire ise, konuyla ilgili geç kalmadan neler yapılması gerektiğini konu alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Leonardo DiCaprio‘nun daha önce The 11th Hour belgeselinde birlikte çalıştığı Leila Conners yer alıyor.

Cannes Film Festivali‘nde ilk kez seyircisiyle buluşan Ice On Fire, 11 Haziran 2019 tarihinde HBO‘da yayınlanacak.

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz