Haberler

Leonardo DiCaprio, Tarantino’nun Yeni Filminde Oynayacak

DiCaprio’nun Tarantino’nun 9. filminde rol alacağı kesinleşti.

2015 yılında The Revenant ile Oscar kazandığından beri hiçbir filmde rol almayan Leonardo DiCaprio’nun, Quentin Tarantino’nun yeni filminde oynayacağı kesinleşti.

İkili daha önce Tarantino’nun Django Unchained filminde birlikte çalışmıştı.

Filmle ilgili elimizde olan verilerden biri 1969 yazında geçeceği ve Charles Manson cinayetlerini konu alacağı. Roman Polanski’nin eşi Sharon Tate’in de hikayesinin anlatılacağı filmde Tate rolü için Margot Robbie’nin ismi geçiyor. Tom Cruise ve Brad Pitt’in yanı sıra Al Pacino’nun da filminde olmasını isteyen Tarantino, DiCaprio gibi 2015 yılından beri devam eden bekleyişini iddialı bir şekilde bitirecek gibi duruyor.

9 Ağustos 2019’da vizyona girmesi planlanan filmin, vizyon tarihi için Sharon Tate cinayetinin 50. yıldönümünü seçmesi ise Tate’in anısına saygı duruşu niteliğinde.

Zeynep Enginer
1991 yılının Ağustos'unda doğdu. İradesi dışında gerçekleşen bu olay takdir edersiniz ki birtakım aktiviteler gerçekleştirmesine de olanak tanıdı. Bu kez iradesiyle; İzliyor, okuyor, yazıyor, yemek yapıyor ve yiyor. Psycho izlemekten ve barbunya yemekten asla sıkılmıyor.

Yorum yaz