“Fil’m Hafızası, muhabbet tadında bir podcast içeriği olan ‘Lelma&Thuise’i gururla sunar! Ekibimizden Hilal Önal ve Elif Başak Aslanoğlu bu podcast serisinin her bölümünde bir tema seçiyor ve o temanın etrafındaki filmler üzerine sohbet ediyorlar. Sohbet ederken kişisel deneyimlerinden ve keşiflerinden bahsetmeyi de unutmayarak sinefilleri yepyeni içerikleri ve farklı bakış açılarını keşfetmeye davet ediyorlar. Keyifli dinlemeler dileriz!”

 

Lelma&Thuise #6 – Before Üçlemesi Üzerine Bir Chit-Chat

Lelma&Thuise’in bu bölümünde Hilal Önal ve Elif Başak Aslanoğlu modern klasiklerden olan Before üçlemesi üzerine sohbet ediyorlar. Keyifli dinlemeler dileriz!

 

Lelma&Thuise #5 – Kervanı Yolda Düzen Filmler

Lelma&Thuise’in bu bölümünde Hilal Önal ve Elif Başak Aslanoğlu favori yol filmleri hakkında konuşuyorlar. Keyifli dinlemeler dileriz!

 

Lelma&Thuise #4 – Antidepresan Filmler

Lelma&Thuise’in bu bölümünde Hilal Önal ve Elif Başak Aslanoğlu antidepresan etkisi yarattığını düşündükleri filmler hakkında konuşuyorlar.  Keyifli dinlemeler dileriz!

 

Lelma&Thuise #3 – Sinemada Ebeveyn Temsilleri

Lelma&Thuise’in bu bölümünde Hilal Önal ve Elif Başak Aslanoğlu içerdiği ebeveyn temsilleri ile akıllarında yer edinmiş filmler olan We Need To Talk About Kevin, Autumn Sonata, Thelma ve Beautiful Boy hakkında konuşuyorlar. Keyifli dinlemeler dileriz!

 

“Lelma&Thuise #2 – İstanbul Çevrimiçi Film Festivali Deneyimleri”

“Lelma&Thuise’in ikinci bölümünde ekibimizden Hilal Önal ve Elif Başak Aslanoğlu İstanbul Çevrimiçi Film Festivali deneyimlerini paylaşıyor ve izledikleri filmler üzerine sohbet ediyor. Keyifli dinlemeler dileriz!”

 

“Lelma&Thuise #1 – İstanbul Film Festivali Keşifleri ve Hayal Kırıklıkları”

“Fil’m Hafızası Lelma&Thuise’in ilk bölümünü gururla sunar! Bu podcast serimizde ekibimizden Hilal Önal ve Elif Başak Aslanoğlu, her bölüm bir tema seçiyor ve sohbet havasında o tema etrafındaki filmleri konuşuyor. İlk bölümde geçtiğimiz senelerde İstanbul Film Festivali’nde keşfettikleri ve kendilerine hayal kırıklığı yaratan filmleri konuştular. Keyifli dinlemeler :). Umarız beğenirsiniz.”

Yazar Hakkında

Fil'm Hafızası

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.