Haberler

Léa Seydoux, Bond Evrenine Geri Dönüyor

Léa Seydoux, Bond Evrenine Geri Dönüyor

Léa Seydoux, Spectre‘da canlandırdığı psikiyatrist Madeleine Swann rolünü, yeni James Bond filminde tekrar hayat verecek.

Her zaman Bond Kızları, ünlü film serisinin en çok konuşulan konularından biri oldu. Bond 25 bu kez tanıdık bir yüzü filme dahil ediyor. Oyuncunun seriye yeniden dönmesinde 5. kez James Bond’u canlandıracak olan Daniel Craig yatıyormuş. Craig ve filmin yönetmeni Cary Joji Fukunaga, Seydoux’un onu mutlaka yeni filmde yer almasını istemişler. Başarılı oyuncunun dışında Ralph Fiennes, Ben Whishaw ve Naomie Harris de Bond 25‘a geri dönüyor.

Rami Malek Rolü Geri Çevirdi

Bohemian Rhasody ile Altın Küre’ye aday olan Rami Malek‘e Bond 25‘ın kötü adamı olması için teklif götürülmüş. Malek prodüktörlerin aklındaki ilk isimmiş ve bir süredir onunla çalışmayı bekliyorlarmış. Ancak başarılı oyuncu Mr. Robot dizisinin çekimlerinden dolayı teklifi geri çevirmiş.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz