Kundura Sinema’nın ilgiyle takip edilen açık hava film gösterimleri bu sene “MUBI İle Bir Yaz Gecesi Sineması” başlığı altında 7 – 28 Ağustos 2020 tarihleri arasında Beykoz Kundura’nın Boğaz kenarındaki tarihi atmosferinde sinemaseverlerle buluşuyor.

Bir Yaz Gecesi Sineması özelinde MUBI Türkiye’nin hazırladığı film programı, bu cuma günü (07.08.20) itibariyle ağustos ayı boyunca seyircilerini 1960’ların Hong Kong’undan 80’lerin acımasız Teksas çöllerine, Kuzey İtalya’da yaşanan tutkulu aşk hikayesinden Şilili bir dansçının sorunlu evliliğine doğru uzanan farklı coğrafyalarda yolculuklara çıkarıyor.

Beykoz Kundura’nın geçtiğimiz temmuz ayında ilkini gerçekleştirdiği Bir Yaz Gecesi Sahnesi kapsamında düzenlenen açık hava konserlerinin ağustos ayı programı belli oldu. 8 Ağustos Cumartesi gününden itibaren her hafta sonu gerçekleşecek konser etkinliklerinde özgün üretimleriyle ve kendilerine has yorumlarıyla dikkat çeken Bi Android ft. Dilşad Çelebi, Tolga Duyan, Schnell Schnell, Deniz Güngören Beşlisi, Sinan Altıparmak Trio, Lalalar, Mousikē, Çağrı Sertel ‘Multiverse’ ve Oceanvs Orientalis & İlhan Erşahin yer alıyor.

bir yaz gecesi sahnesi sineması

Bir Yaz Gecesi Sahnesi

Bir Yaz Gecesi Sahnesi Konser Programı

8 Ağustos Cumartesi

Bi Android ft. Dilşad Çelebi

Tolga Duyan

Schnell Schnell

9 Ağustos Pazar

Deniz Güngören Beşlisi

Sinan Altıparmak Trio

15 Ağustos Cumartesi

Lalalar

Mousikē

16 Ağustos Pazar

Çağrı Sertel ‘Multiverse’

29 Ağustos Cumartesi

Oceanvs Orientalis & İlhan Erşahin

bir yaz gecesi sahnesi sineması mubi kundura sinema

In the Mood For Love

Biletler Satışa Çıktı

Beykoz Kundura’nın Ağustos ayı boyunca eşsiz konumunda izleyicilerini büyülemeye ve filmlerin renkli dünyasına yolculuğa çıkarmaya hazırlanan ‘MUBI İle Bir Yaz Gecesi Sineması’ programında yer alan filmlere ve Bir Yaz Gecesi Sahnesi kapsamında gerçekleşecek konserlere www.beykozkundura.com adresinden bilet satın alınabilir.

Beykoz Kundura’dan Ücretsiz Tekne Servisi

Beykoz Kundura, yaz döneminde gerçekleştirdiği açık hava etkinlikleri için Beşiktaş’tan Beykoz Kundura’ya ve etkinlik bitiminde Kundura’dan Beşiktaş ve Kadıköy iskelelerine ücretsiz tekne servisi sunuyor. Film ve konser keyfini benzersiz Boğaz turu ile ikiye katlamak isteyenler www.beykozkundura.com üzerinden rezervasyon yapabilirler. Aynı zamanda Yeniköy-Beykoz motor hattını kullanarak gelmek isteyen misafirler Beykoz motor iskelesinin önünden kalkacak ring servislere binerek Beykoz Kundura’ya gelebilirler.

Film Gösterimleri ve Konserler Mesafeli Oturma Düzeninde Gerçekleşecek

Salgın kapsamında aldığı en üst standartlarda tedbirlerle hazırlıklarını tamamlayan Beykoz Kundura, açık hava etkinlik alanı için alınan özel önlemlerin yanı sıra, restoran ve kafelerinin oturma planlarını sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yeniden düzenleyerek, misafirlerini tedarikten servise tüm aşamalarda hijyen kurallarını en üst seviyede tutarak karşılamayı amaçlıyor. Beykoz Kundura’nın beğeni toplayan sağlık önlemleri videosu ve detaylı bilgi için bu link ziyaret edilebilir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.