Küçük Şeyler Türkiye Prömiyerini Altın Koza Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Yarışması adayı olarak Adana Altın Koza Film Festivali’nde gösteriyor.

Image result for küçük şeyler film

Yönetmenliğini Kıvanç Sezer’in üstlendiği Küçük Şeyler 26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması bölümünde yarışıyor.  İlk filmi 2016 yapımı Babamın Kanatları filmi olan Kıvanç Sezer‘in Küçük Şeyler ikinci uzun metraj filmi. Trajikomik bir üslubu olan mizahi ögelere yer veren Küçük Şeyler‘in başrollerini ise Alican Yücesoy ve Başak Özcan paylaşıyor. Küçük Şeyler İstanbul’un uzak mahallelerinden birinde ev alan fakat işsiz kaldıktan sonra evlerini kaydebeden bir çifitin hikâyesini konu alıyor. Evlerini kaybeden çift ilişkilerinde de işler ters gitmeye başlıyor. Filmin yapımcılığını ise Tolga Karaçelik, Kıvanç Sezer ve Kanat Doğramacı üstleniyor.

26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali kapsamında Küçük Şeyler, 26 Eylül Perşembe günü Cinemaximum Salon 3’te saat 14.45’te ilk gösterimini gerçekleştirecek.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.