Fil’m Hafızası; ikinci online etkinliği “Keşfetmenin Keyfi Hosted By Yağmur Arat” ile karşınızda!

Sinefillere birlikte keşfetme ve paylaşma deneyimi yaşatan Fil’m Hafızası; yol ve tatil temalı 6 kısa filmden oluşan seçkisini 21 Temmuz 00.00′da 48 saatlik erişime açıyor! Kısa filmler Türkçe altyazılı olarak 21-22 Temmuz tarihlerinde, bu sayfanın altındaki 2-3-4-5-6-7 numaralı bölümlerde izleyicilerle buluşuyor.

Etkinlik ücretsiz, katılımcı sayısı sınırsız. 22 Temmuz 21.30′da ekibimizden Ahmet Sert ve Civan Serhat Çevik‘in moderatörlüğünde gerçekleşecek, filmhafizasi.com sitesi ve Fil’m Hafızası YouTube sayfasından canlı yayınlanacak söyleşide ise konuğumuz Yağmur Arat. Yaklaşık 3 yıldır dünyayı gezen, seyahatlerini YouTube kanalı üzerinden takipçileri ile paylaşan ve bu sene ‘Bir Yol, Bin İhtimal’ kitabını yayınlayan Yağmur Arat’ın katılımıyla seçkideki kısa filmler ile birlikte, kendi yol hikayeleri konuşulacak.

Fil’m Hafızası ekibi “İyi seyirler” diler…

 

 

Yağmur Arat 1992 yılında doğdu ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden mezun oldu. 1 yıl kendi mesleğini yaptıktan sonra hayatı kaçırıyormuş gibi hissetti ve dünya turuna çıkmaya karar verdi. Yaklaşık 3 yıldır dünya turuna devam eden Yağmur, seyahatlerini youtube kanalı üzerinden paylaşıyor ve 2020 yılının Şubat ayında seyahatlerini konu alan ”Bir yol Bin İhtimal” adlı kitabını yayınladı.

Instagram: https://instagram.com/yagmur_aratt

Youtube: https://www.youtube.com/YağmurArat

 

Kısa Film Seçkisi ve Altyazı:

Başak Buluç
Çağla Demirbaş
Enes Şahin
Esra Kars
Feride Eron
Orkun Hoşgören
Ulaş Bölük
Umutcan Öncü
Zelal Aria Narin

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.