Haberler

Ken Loach Yönetmenliğindeki ”Sorry We Missed You”dan Fragman Yayınlandı

Ken Loach yönetmenliğindeki ”Sorry We Missed You”dan merakla beklenen fragman yayınlandı!

Önceki filmleri; I, Daniel Blake, The Wind That Shakes The Barley, The Angels Share, Sweet Sixteens ile genellikle toplumsal sorunları anlatan başarılı yönetmen Ken Loach imzalı ”Sorry We Missed You”, bu kez de 2008 ekonomik krizi sonrası yaşamlarını sürdürebilmek için çabalayan bir ailenin dramını konu alıyor.

Geçtiğimiz dönem Cannes Film Festivali ve Hamburg Film Festivali‘nde En İyi Film adaylığına layık görülen filmin oyuncu kadrosunda; Kris Hitchen, Debbie Honeywood, Rhys Stone ve Katie Proctor gibi isimler yer alıyor.

Başarılı yönetmeni ve konusuyla dikkat çeken ”Sorry We Missed You”nun ülkemizdeki vizyon tarihi ise, 22 Kasım 2019 olarak biliniyor.

 

Filmin Türkçe altyazılı fragmanına buradan ulaşabilirsiniz:

 

 

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz