Geçtiğimiz Mart ayında Paul McCartney’in Pirates of the Caribbean : Dead Men Tell No Tales ‘ta olacağının haberi gelmişti. McCartney geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı görsel ile filmin vizyona giriş tarihi için geri sayımı başlattı diyebiliriz.

McCartney’in rolü henüz tam olarak açığa çıkmadı. Ancak IMDb’nin sitesindeki sıralamaya göre ismi : Jail Guard 2 . Adından dolayı rolünün küçük olacağı izlenimine kapılsak bile dedikodular oldukça büyük bir savaş sahnesinde beyaz perdede boy göstereceğini söylüyor. McCartney’in Karayip korsanlarından birine dönüşmüş görünümünü yazının altında bulabilirsiniz.

Beatles’ın efsanesi  Karayip Korsanları evrenine Rock’n Roll dünyasından dahil olmuş 2 müzisyen. Rolling Stones’dan Keith Richards daha önce  Karayip Korsanları serisinin Pirates Of The Caribbean: At World’s End ve Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides filmlerinde Kaptan Jack Sparrow’un babası, Captain Teague olarak karşımıza çıkmıştı. Namı değer Kaptan Sparrow rolünün sahibi Johnny Depp ise rolü için ilham aldığı karakterin gençliğinden beri örnek aldığı Keith Richards’dan başkası olmadığını zaten ilk filmden beri söylüyor. İkilinin baba-oğul performansı hatırlayacağınız şekilde çok ses getirmişti.

Dead Men Tell No Tales  26 Mayıs’ta beyaz perdede olacak.

1 Yorum

  1. Avatar
    Seda

    Merhaba, haberde McCartney için Beatles’ın “bateristi” denmiş, bir yanlışlık oldu sanırım. Grupta vokal yapmış ve bas gitar çalmış, eh arada piyano, gitar falan da var bateri yok =)

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.