Haberler

Joker’in Devam Filmi İçin Çalışmalara Başlandı

Joker'in Devam Filmi İçin Çalışmalara Başlandı

Bu yılın en çok ses getiren yapımları arasında yer alan Joker‘in devam filmi için detaylar ortaya çıktı.

+18 yaş sınırıyla 1 milyar dolar gişe yapan ilk film olarak tarihe geçen Joker‘in devamının çekilip çekilmeyeceği merak konusuydu. Joker’e hayat veren Joaquin Phoenix, film çekimleri esnasında yönetmen Todd Phillips‘e devam filmi çekme konusunda düşünmesi gerektiğini söylediğini açıklamıştı. Nihayet Warner Bros., aynı kadronun kalması şartıyla yeni Joker filmini onayladı. Böylece Phoenix Joker‘e tekrar hayat vererek, yönetmen Phillips ve senarist Scott Silver ile birlikte yeniden projeye dönüyor.

Filmin sonundaki Batman bağlantısı, birçok hayranın devam filmde Batman’in de olacağıyla ilgili şüphelerini arttırdı. Ancak bu teori yapım şirketi tarafından yalanlandı ve yeni Joker filminin, Batman hikayesiyle bağlantılı olmayacağı açıklandı.

 

 

 

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz