Haberler

Johnny Depp’li The Professor’dan Yeni Fragman Yayınlandı

Johnny Depp’in baş rolünde yer aldığı ve ölmek üzere olan bir öğretmeni canlandırdığı ”The Professor”dan yeni fragman yayınlandı.

Önümüzdeki yaz vizyona girmesi planlanan ”The Professor”un kadrosunda; son olarak Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald filminde seyircisiyle buluşan Johnny Depp‘in yanı sıra, Zoey Deutch, Rosemarie DeWitt, Ron Livingston, Justine Worrington ve Danny Huston gibi pek çok başarılı oyuncu yer alıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda ise, en son 2016 yılında çektiği Katie Says Goodbye filmiyle tanınan Wayne Roberts oturuyor. Üstelik filmin senaryosu da yine Wayne Roberts‘a ait. İsmi ilk olarak yönetmenin önceki filminden ilhamla Richard Says Goodbye olarak planlanan filmin isminin daha sonra ”The Professor” olmasında karar kılınıyor. Bu isim değişikliğinin sebebi olarak da filmin bir öğretmenin hayatını ele alıyor olması gösterilebilir.

The Professor, kanser hastası ve birkaç ay ömrü kalan üniversite hocası Richard’ın aynı zamanda eşinin ihanetiyle başa çıkmaya çalışmasını ve kalan ömrünü dünyayı pek de umursamadan dolu dolu yaşamaya çalışmasını konu ediniyor. Tüm bunlara rağmen Richard; hayatını yeniden sevmeyi seçiyor.

Dünya prömiyerini Zürih Film Festivali‘nde yapan ”The Professor”un ABD vizyon tarihi 17 Mayıs olarak belirlenirken Türkiye’deki vizyon tarihinin yazın olacağı biliniyor fakat yine de net bir açıklama henüz yapılmadı.

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz