3. John Wick filmi için geri sayım devam ederken, paylaşılan karelerde Keanu Reeves ve seriye yeni katılan karakterleri görüyoruz.

John Wick serisinin üçüncü filminin gösterimine az bir süre kalmışken, filmden yeni kareler yayınlanmaya devam ediyor. Keanu Reeves’in hayat verdiği John Wick ilk filmiyle büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmış, ikinci filmde de müthiş bir gişe hasılatı yakalamıştı. Filmden yeni yayınlanan karelerde, Keanu Reeves ile beraber 3. filmde seriye katılan Halle Berry ve Anjelica Huston’u görüyoruz. Halle Berry filmde John Wick’e amansız savaşında yardım eden Sofia karakterini canlandırıyor. Yayınlanan ilk karede John Wick ve Sofia karakterini önlerinde iki köpekle çölde yürürken görüyoruz. Bu kareden de anlaşılacağı üzere serinin ilk iki filminde olduğu gibi üçüncü filmde de sıkça köpek göreceğiz.

Yayınlanan ikinci karede yine John Wick‘le beraber seriye yeni katılan karakterleden ‘’The Director’’u görüyoruz. Anjelica Huston’un canlandırdığı ‘’The Director’’ karakteri filmde High Table’ın güçlü bir üyesini canlandırıyor.

Keanu Reeves daha önce 3. John Wick filminin isminin ‘’John Wick 3: Parabellum’’ olacağını açıklamıştı fakat görünen o ki filmin ismi ilk iki filmi takip ederek ‘’John Wick: Chapter 3’’ olarak tekrar değişti. 17 Mayıs 2019’da gösterime girmesi beklenen filmin ismi tüm sosyal medya hesaplarında ‘’John Wick: Chapter 3’’ olarak geçmeye devam ediyor.

Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi ‘’John Wick: Chapter 3’’ filminin de senaryosu Derek Kolstad’a ait ve yönetmenlik koltuğunda da Chad Stahelski oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Keanu Reeves ve Halle Berry’nin yanında Anjelica Huston, Jason Mantzoukas, Asia Kate Dillon, Hiroyuki Sanada, Mark Dacascos, Tiger Hu Chen, Yayan Ruhian ve Cecep Arif Rahman yer alıyor. İlk iki filmde izlediğimiz Ian McShane, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Common ve Ruby Rose da serinin son filminde olacaklar.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.