Haberler

“James Bond” Yeni Yönetmenini Buldu

“James Bond” Yeni Yönetmenini Buldu

İngiliz ajan “James Bond” serisinin 25. filmini yönetecek isim Cary Joji Fukunaga olarak belirlendi.

“Bond 25” daha çekimleri başlanmadan sık sık gündeme geldi. Daha önce yönetmen koltuğunda, usta yönetmen Danny Boyle’un oturacağı açıklanmış ancak çekimlerden 3 ay önce yaratıcı farklılıklardan dolayı yönetmenle yollar ayrılmıştı. Bart Layton ve S.J. Clarkson gibi isimlerin geçtiği listede karar verilen isim Cary Joji Fukunaga oldu.

Sin Nombre” filmiyle adını duyuran Cary Joji Fukunaga, şu sıralar Emma Stone ve Jonah Hill’in başrolde olduğu “Maniac” dizisiyle gündemde. Bir kısım Fukunaga’nın yeni yönetmen olmasını desteklerken bir kısım da onun riskli bir tercih olduğunu düşünüyor. Yapımcılar Barbara Broccoli ve Michael G. Wilson, yönetmenle çalışmaktan gayet mutlu olduklarını dile getirerek onu desteklediklerini açıkladılar.

Filmin çekimleri önümüzdeki yıl Mart ayında başlayacak. 14 Şubat 2020’de de dünya çapında vizyona girmesi bekleniyor.

 

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz