Haberler

Jack Reacher: Never Go Back’in Setinden Yeni Görüntüler Geldi

2012’de gösterime giren ve Lee Child’ın çok satan romanından beyazperdeye uyarlanan, Jack Reacher’ın devamı niteliğinde olan Never Go Back’in çekimleri devam ederken, ilk görüntüler de gelmeye başladı.

jack+reacher+1

Tom Cruise’un Jack Reacher’ı canlandırdığı filmin kadrosuna son olarak Robert Knepper (The Hunger Games – Mockingjay, Texas Rising) dahil olmuştu. Filmin yönetmen koltuğunda ise The Last Samurai, Defiance, Blood Diamond ve Love and Other Drugs filmlerinin yönetmeni Edward Zwick yer alıyor. Senaryoda ise Marshall Herskovitz var.

Danika Yarosh, Austin Hébert, Aldis Hodge ve Holt McCallany’nin de kadrosunda yer aldığı filmde How I Met Your Mother‘ın Robin’i Cobie Smulders (Army Major) da Tom Cruise’la başrolü paylaşıyor.

Film Türkiye’de Ekim 2016’da vizyona girecek.

jack+reacher+2

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz