Haberler

It Chapter Two’dan Vizyon Öncesi Son Fragman Yayınlandı

Stephan King’in romanından uyarlanan It’in James McAvoy ve Jessica Chastain’li devam filmi It: Chapter Two’dan yeni fragman yayınlandı. Pennywise’a Bill Skarsgård’ın hayat verdiği film 6 Eylül’de vizyonda.

Andy Muschietti‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu; ilk filmde olduğu gibi senaryosunu Gary Dauberman’ın kaleme aldığı It: Chapter Two’un heyecan verici oyuncu kadrosunda; Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, Andy Bean, James Ransone, Jay Ryan, Isaiah Mustafa ve son zamanların dikkat çeken yönetmeni Xavier Dolan yer alıyor. Film, çocuk olarak bıraktığımız Losers’ Club üyelerinin 27 yıl sonra yeniden bir araya gelip Pennywise’ın estirdiği terörden kurtulma mücadelesini seyircisine izletecek.

Daha Korkunç, Daha Karanlık, Hiçbir Şey Daha Kolay Olmayacak…

Korku filmi severleri sinema salonlarına dolduracak olan It: Chapter Two, 6 Eylül’de vizyona girecek. Heyecanla beklediğimiz filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ekin Taneri
1991 Şubat’ında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Uykusuz gecelerin insanı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım yüksek lisansı ile cebelleşmekte. Hayata kadraj arkasından bakmayı sever. Robert Mapplethorpe ile özel bir bağı var. Çocukluğundan beri filmlere karşı özel bir tutku duyuyor. Şu sıralar part time reklamcı, part time ninja olarak hayatını sürdürüyor.

Yorum yaz