Haberler

Isabelle Huppert’lı Frankie’den Yeni Fragman Yayınlandı

Başrolünü Isabelle Huppert’ın üstlendiği Frankie’den yeni fragman yayınlandı.

Ira Sachs yönetmenliğindeki Frankie, aile büyüklerinden biri vefat etmeden önce son kez Portekiz’de bir araya gelen Avrupalı bir aileyi konu alıyor. 72. Cannes Film Festivali‘nde Altın Palmiye için yarışan film, eylül ayında düzenlenecek 44. Toronto Film Festivali‘nde de yer alacak.

Isabelle Huppert‘ın yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Marisa Tomei, Jeremie Renier, Greg Kinnear ve Brendan Gleeson gibi önemli isimler de yer alıyor. Sony Pictures Classics’in Kuzey Amerika haklarını satın aldığı filmin senaryosunu ise Ira Sachs‘ın yanı sıra Mauricio Zacharias üstleniyor.

Amerika‘da 25 Ekim‘de vizyona girecek Frankie‘nin ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz bilinmiyor. Filmin yeni fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz