Şehir hayatından, insanlardan ve onların hikayelerinden etkilenerek yazdığı parçalar ile repertuvarını oluşturan Irma; 15 Ocak akşamı ilk kez Babylon Bomonti sahnesinde!

12314360_1742543392635213_8244150410577391376_o

Kamerun’da doğup sonra eğitim için Paris’e taşınan Irma, babasının Michael Jackson, Jeff Buckley, Ben Harper plakları ile müziğe ilgi duymaya başladı. Irma’nın müzik dünyasında tanınması kendi yazdığı parçalar ve cover’ları Yotube üzerinden paylaşması ile oldu. Oldukça popüler olan videoların ardından plak şirketlerinin dikkatini çeken Irma, ilk albümününü My Major Company üzerinden yayınladı. Şehir hayatından, insanlardan ve onların hikayelerinden etkilenerek yazdığı parçalar ile repertuarını oluşturan Irma 15 Ocak akşamı ilk kez Babylon sahnesinde.

Kapı Açılış: 21:30
Irma: 22:30
Peter Kruder (DJ Set) @Midnight Session: 23:59

Babylon’da 15 Ocak akşamı iki etkinlik arka arkaya düzenleniyor. Irma etkinliğine aldığınız biletle, Peter Kruder etkinliğine de katılabilirsiniz.

Biletler Biletix‘te. Facebook etkinlik linki ise burada.

https://www.youtube.com/watch?v=lcNOwVBgVec

Yazar Hakkında

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.