Haberler

Iñárritu, DiCaprio ve Hardy bir arada!

Alejandro Gonzâlez Iñárritu’nun yeni filmi The Revenant‘tan ilk fragman yayınlandı.

the_revenant_2-620x402

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Meksikalı yönetmen Alejandro Gonzâlez Iñárritu üstleniyor. Michael Punke’in The Revenant: A Novel of Revenge adlı eserinden uyarlanan film, 19.yüzyılda geçiyor. Babel(2006), Biutiful (2010), Amores Perros (2000) ve son olarak Birdman (2014) gibi birçok başarılı yapıma imza atan Iñárritu’nun yeni filmi sinemaseverler tarafından heyecanla bekleniyor.

Oscarlı yönetmenin filminin başrollerinde ise Tom Hardy ve Leonardo DiCaprio’yu izleyeceğiz. Leonardo DiCaprio ‘Hugh Glass’ rolüne hayat verirken, Tom Hardy ‘John Fitzgerald’ olarak beyazperdede yer alacak. İki başarılı oyuncu daha önce Christopher Nolan’ın filmi Inception‘da beraber rol almıştı.

the_revenant_5-620x274

Macera ve dram türündeki filmin çekimleri Kanada’da çekimleri gerçekleştiriliyor. Filmin ilk olarak 2015 sonunda Amerika’da vizyona girmesi bekleniyor.

Filmin konusu: 1820’li yıllarda Hugh Glass adında bir kürk avcısı, soyulduktan sonra olmayacak bir zamanda ölüme terk edilir. Vahşilikten ve kaçınılmaz sondan kaçan Glass, intikam almak için yola çıkar.

Fragman İçin;

 

 

Gülfem Kıroğlu
1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Yorum yaz