Ben Affleck, Kate Alice Marshall’ın aynı isimli romanı I Am Still Alive‘ın hem başrolünde yer alacak hem de filmin yapımcılığını gerçekleştirecek.Ben Affleck, a cast member in "Justice League," poses at the premiere of the film at the Dolby Theatre, in Los AngelesLA Premiere of "Justice League", Los Angeles, USA - 13 Nov 2017

Ben Affleck ve Universal I Am Still Alive‘ın film uyarlaması üzerinde birlikte çalışıyor. Yakın zamanda Universal, I Am Still Alive‘ın haklarını kitabın yazarı Kate Alice Marshall‘dan satın aldı.

Yakın zamanda çok satanlar listesinde olan I Am Still Alive, annesini bir araba kazasında kaybeden ve babasıyla Kanada’nın dağlık bölgelerinden birinde yaşamak zorunda kalan Jess’in hikâyesini konu alıyor. Romanı sinemaya uyarlayacak isim  Lori Evans Taylor. Taylor daha önceleri Untamed And Uncut ve 1000 Ways To Die gibi vahşi doğa konulu televizyon programlarının yapımcılığını da gerçekleştirmişti.

Image result for ben affleck batman

Ben Affleck filmde Jess’in babasını canlandıracak. Batman rolüyle hafızalara kazınan Ben Affleck yakın zamana kadar City On A Hill, Triple Frontier ve Torrance and The Last Thing He Wanted ile meşguldü.

I Am Still Alive‘ı kimin yöneteceği ve Jess rolünü kimin canlandıracağı ise henüz kesinleşmiş değil. Film için belirlenmiş bir vizyon tarihi ise bulunmuyor.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.