Haberler

HOLIDATE’IN BAŞROLÜ EMMA ROBERTS’IN!

Netflix’in yeni filmi ”Holidate”in başrolünde Emma Roberts yer alacak.

The Art of Getting By”, ”Nerve” ve ”We’re the Millers” gibi pek çok filmiyle tanınan Emma Roberts‘ın yeni projesi belli oldu. Netflix‘te yayınlanacak ”Holidate”in yönetmenliğini ”Malibu’s Most Wanted”, ”Big Momma’s House”, ”Big Momma’s House 2” ve ”Thunderstruck” filmleri ile karşımıza çıkan John Whitesell üstlenirken filmin senaryosunu ise, 2007 yapımı ”Nancy Drew” filmi ile tanınan Tiffany Paulsen tarafından kaleme alıyor. Yapımcı kadrosunda yönetmen McG ve Mary Viola‘nın yer aldığı ”Holidate”, Netflix ile yaptığı anlaşma kapsamında romantik komedi türünde bir film sunmayı vaat ediyor.

Holidate”, bayram günlerinden nefret eden Sloane (Emma Roberts) ve Jackson isimlerinde iki karakterin hikayesini anlatıyor. Yalnız oldukları için bayram günlerinde aileleri tarafından yargılanan ikili, bu esnada hoşlarına gitmeyen garip randevularla boğuşmaktadır. Birbirleriyle tanıştıktan sonra akıllarına dahiyane bir fikir gelir. Bir yıl boyunca tüm bayram tatillerinde birbirleriyle sevgiliymiş gibi rol yapmaya karar verirler.

Yıl sonuna doğru çekimlerine başlanması planlansa da filmin vizyon tarihi henüz net değil.

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz