Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle yaz gecelerine heyecan ve eğlence katıyor. 26 – 31 Temmuz tarihleri arasında, üç kaliteli filmin FilmBox ekranlarında ilk gösterimi, izleyicilere sinema keyfini yaşatacak.


Son dönemde ekranlarda ilgi gören zombi öykülerine farklı bir bakış getiren, yönetmenliğini David Freyne‘nin üstlendiği  ”The Cured (2017)” filmiyle 26 Temmuz Pazar günü ilk gösterimlerinin açılışını yapan FilmBox; ”Lazarus Project (2008)” ve ”Mine (2016)” filmleriyle gösterime devam edecek.

28 Temmuz Salı – 21:30 ”Lazarus Project”


John Glenn‘in yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Paul Walker, Piper Perabo ve Brooklynn Proulx‘un  paylaştığı film, Salı gecesi FilmBox ekranlarına gelecek. Lazarus Project, sevdiği her şeyin elinden alınmasıyla kendini korkutucu ve ürkütücü engellerle savaşmak zorunda bulan bir adamın öyküsünü anlatıyor. Kahramanımız Ben, hayatını ve ailesini geri kazanmak için uğraş verirken, kendini akıl almaz bir girdabın içinde buluyor ve tedavi gördüğü psikiyatri kliniğinde, hayatın ona getirdiği tüm tuhaflıkları çözmeye çalışıyor.

31 Temmuz Cuma – 21:30 ”Mine”


Cuma gecesi ekranlara gelen filmin yönetmen koltuğunda Fabio Guaglione, Fabio Resinaro oturuyor. Başrollerinde Armie Hammer, Annabelle Wallis, Tom Cullen‘in yer aldığı film;  iyiyle kötünün mücadelesinde beklenmedik bir durumu konu alıyor. Bir terörist ve onu yakalayıp etkisiz hale getirmeye çalışan ABD ordu mensubu Çavuş Mike Stevens arasındaki kovalamacada yol, çölün ortasındaki bir mayın tarlasına düşüyor. Görevini başarıyla yerine getirip buradan hızlıca ayrılması gereken Çavuş, bir talihsizlik sonucu girdiği mayın dolu bir arazide, her biri hayatına mal olabilecek adımlar atmak zorunda kalıyor.

Filmler İstediğiniz An Yanınızda

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine sahip FilmBox, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve gibi farklı türlerde içerikler sunuyor. Ayrıca ödüllü belgeseller sunan DocuBox’da yer alıyor.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.