Senaryosunu ve yönetimini Angelina Jolie’nin üstlendiği dram By The Sea‘den yeni fragman yayınlandı. Angelina Jolie yeni filminde hem oynuyor hem de yönetmenlik koltuğuna oturuyor, hem de eşi Brad Pitt’e başrol veriyor.

bytheseajolie_pitt

Jolie ve Pitt, ilk kez Mr. & Mrs. Smith‘te evli bir çift olarak yer almışlardı. Aradan geçen 10 seneni ardından tekrar evli bir çifti canlandıracakları By The Sea, çiftin hayranları ve sinemaseverler tarafından hevesle bekleniyor.

angelina-jolie-brad-pitt-s-by-the-sea-arrive-this-fall

Filmin Konusu: 1970’lerde Fransa’da geçen hikayede eski bir dansçı olan Vanessa ve Amerikalı kocası yazar Roland beraber seyahate çıkarlar. Yavaş yavaş uzak düşüyor gibi gözükürler, ama bu sahil kasabası onları birbirlerine yakınlaştıracaktır.

Fragman İçin:

Yazar Hakkında

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.