Haberler

Guy Ritchie’nin Yeni Filminin Kadrosuna Eklenen Son Yıldız Colin Farrell Oldu

Guy Ritchie’nin Yeni Filminin Kadrosuna Eklenen Son Yıldız Colin Farrell Oldu

Geçtiğimiz yıl gösterime giren ‘’King Arthur: Legend of the Sword’’un ardından tekrar bir gangster filmi için kamera arkasına geçen yönetmen, yine yıldız oyuncularla dolu bir kadroyla geliyor.

Guy Ritchie yeni filminin kadrosuna Matthew McConaughey ve Hugh Grant’in ardından Colin Farrell’i da ekledi. Uyuşturucu ticaretiyle kendisine büyük bir krallık kuran iş adamının yine bu dünyadan çıkma çabasını anlatan ‘’Toff Guys’’, daha şimdiden kadrosuyla merak uyandırmaya başladı. Filmde McConaughey, Grant ve Farrell’e Henry Golding, Jeremy Strong ve Michelle Dockery de eşlik edecek. Guy Ritchie ‘’Toff Guys’’ ile “Lock, Stock and Two Smoking Barrels” ve “Snatch” filmlerinde olduğu gibi yine İngiliz gangster tarzı çizgisine dönmüşe benziyor.

Peki ‘’Toff Guys’’da Kim Kimdir?

Filmde Matthew McConaughey ‘’uyuşturucu kralı’’nı canlandırırken, Michelle Dockery de onun eşini canlandıracak. Bu rol için daha önce Kate Beckinsale ile anlaşılmıştı fakat Dockery’nin filmde onun yerini alacağı açıklandı. Colin Farrell ise MMA (Mixed Martial Arts) dövüşçülerinin antrenörü ‘’Coach’’ lakaplı karakteri canlandıracak. Henry Golding Vietnamlı bir gangstere hayat verecek. Hugh Grant ise McConaughey’e şantaj yapan bir gazeteci rolüyle karşımıza çıkacak.

Halihazırda çekimleri devam eden Guy Ritchie’nin ‘’Toff Guys’’ filminin ne zaman gösterime gireceğine dair henüz bir bilgi yok.

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Yorum yaz