Haberler

Guy Ritchie’nin Yeni Filmi ”The Gentlemen”den Yeni Fragman Geldi

Guy Ritchie’nin 24 Ocak’ta tüm dünyada gösterime girmesi beklenen filmi ”The Gentlemen”in yeni fragmanı yayınlandı.

“Snatch”, “Sherlock Holmes”, “Revolver”, “The Man from U.N.C.L.E.” ve “King Arthur” gibi büyük bütçeli yapımlara imza atan yönetmen Guy Ritchie, “The Gentlemen” ile tekrar sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun süredir beklenen filmin kadrosunda, tüm Guy Ritchie filmlerinde olduğu gibi yine yıldız oyuncular var. Filmin başrolünde Matthew McConaughey yer alırken, ona Charlie Hunnam, Colin Farrell, Henry Golding, Hugh Grant, Jeremy Strong, Eddie Marsan ve Michelle Dockery eşlik ediyorlar.

Filmin konusu ise şöyle; milyarder suç baronu Mickey Pearson, Londra’da kurduğu imparatorluğu bırakıp ailesiyle birlikte ABD’ye dönmeye kararlıdır. İşlerini devretmek için ünlü bir milyarderle anlaşmayı planlarken, bir yandan da gözü gibi baktığı arazilerini Coach (Collin Farrell) ve çetesinden korumaya çalışır. Attığı her adımı takip eden özel dedektif Fletcher (Hugh Grant) ise Mickey’nin çevirdiği dolapları ortaya çıkarma peşindedir. Bu sonu gelmeyen entrikalar ağında, Mickey işin içinden sıyrılmak zorundadır.

24 Ocak’ta gösterime girmesi beklenen ”The Gentlemen”in son fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz:

 

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Yorum yaz