Guardians of the Galaxy 2 mottosuyla geliyor: “Evrende iki tür vardır-dans edenler ve etmeyenler.” Filmin bir hayli havalı olan afişi ise geçtiğimiz günlerde yayımlandı. 

images

Marvel’ın bir diğer efsanesi Guardians of the Galaxy 2‘nin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Görünüşe göre James  Gunn‘ın bu filmi 2014 yılında gösterilen bir Christopher Nolan filmi olan Interstellar etkisini yeniden yaşatacak.

Dramatik montaj sekansında gösterilen karakterlerde Gamora karakteri ile Zoe Saldana‘ı, Yondu karakteri ile Michael Rooker‘ı ve Peter “Star-Lord” Quill karakteri ile de Chris Pratt’ı görüyoruz.

Ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılıyor. Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor.

Oyuncu kadrosu bir hayli zengin olan filmde aynı zamanda Bradley Cooper Rocket karakterine ve Vin Diesel ise Groot karakterine ses verecek.

İlerleyen haftalarda daha uzun bir fragman yayınlanacağını açıklayan Marvel Studios, görüntülerin daha önce San Diego Comic-Con‘da gösterildiğini fakat çevrimiçi görüntülenmesine izin vermediğini belirtti.

Filmin vizyona giriş tarihi UK’de 31 Temmuz 2017 olarak belirlendi. Türkiye vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Filmin fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.