Haberler

Guardians of The Galaxy Vol.3’ün Yönetmeni Adam McKay Olabilir

Gurdians of The Galaxy Vol.3 için hummalı bir yönetmen arayışına girmiş olan Marvel’ın görüştüğü isimlerden biri de Adam Mckay.

The Big ShortMoneyball ve Vice gibi filmlerin yönetmeni olarak bilinen Adam Mckay Guardians of The Galaxy‘nin devam filmi için yönetmen koltuğuna düşünülen isimlerden biri. Üstelik Adam Mckay‘in Marvel deneyimi de mevcut. James Gunn‘ın koltuğunu devralması düşünülen Adam McKay daha önce Ant-man‘in senaryosu üzerinde çalışmıştı.

Guardians of The Galaxy Vol.1 ve Guardians of The Galaxy Vol.2′nin yönetmeni James Gunn, Marvel’dan kovulduğundan beri serinin üçüncü filminin yönetmenliğini kimin üstleneceği bir merak konusu. Kevin Feige ile görüşmeleri süren Adam Mckay seri ile ilgili kendi fikirlerinin de olduğunu belirtti.

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz