11890943_1704053819817504_3965336738162869432_n

 

Babylon Bomonti’nin kapıları Jimmy Lyell ve Hugo Gruzman ikilisinin enerjik projesi Flight Facilities ile 10 Eylül Perşembe akşamı açılıyor.

Bilinen elektronik müzik duolarından farklı olarak müziğin yanına şarkı sözlerini ekleyerek de dans edilebileceğini ispatlayan Flight Facilities, listeleri kasıp kavuran Crave You parçalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Sydney’den Stockholm’e kadar dünyayı gezen ikili, Coachella başta olmak üzere önemli festivallerde elektronik müzik dinleyicisiyle buluştu. Geçtiğimiz yıl Emma Louise ve Reggie Watts gibi süpriz isimleri içinde barındıran Down to Earth adlı ilk uzunçalar albümlerini yayınlayan renkli ikili, eğlenceli sahne performanslarıyla Türkiye’de ilk kez Babylon Bomonti’de sahne alıyor.

Gecenin programı şöyle;
Kapı Açılış: 20:30
Warm Up: Paradisko
Flight Facilities: 21:30
After Party: Paradisko

 

Etkinlik linki burada.

 

En güzel parçalarından birini de bu vesile ile dinleyelim!

Yazar Hakkında

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.