‘Flatliners 2017” nin ilk fragmanı, Sony Pictures tarafından yayımlandı.

Flatliners 2017’nin Yayımlanan İlk Afişi

1990 yılında, Joel Schumacher’in yönettiği ve  Julia Roberts,  Kiefer Sutherland gibi isimlerin yer aldığı Flatliners filminin yeniden çekimi olan Flatlainers 2017‘nin ilk fragmanı, bugün itibariyle yayımlandı.

Son birkaç yılda özgün hikaye ve senaryo konusunda sıkıntı yaşayan Hollywood, gözünü çizgi-roman serileri ve Broadway yapımlarından sonra şimdi de “yeniden çekimlere” dikti. The Mumy, Murder On The Orient Express, Mamma Mia!  gibi filmleri yeniden ele alan yapımcılar, 1990’da  dönemin kısıtlı teknolojik koşullarında çekilen Flatliners’ın çekimlerini tamamladı.

Yönetmenliğini, ‘’Ejderha Dövmeli Kız’’ ile dikkatleri üzerine çeken, Danimarkalı yönetmen Niels Arden Oplev‘in üstlendiği film, ölüm sonrası yaşama saplantılı şekilde merak duyan 5 tıp öğrencisinin, kalplerini 5’er dakikalık sürelerle durdurarak giriştikleri deneyi konu alıyor. Bu kısa süreli ölüm, öğrencilere paralel bir boyutun kapısını aralıyor ve onları hayatlarında büyük değişimlerle karşı karşıya bırakıyor.

Zaman geçtikçe tehlikeli bir boyuta gelen deney, öğrencileri geçmişte yaptıkları tamir edilemez hatalarla karşı karşıya getiriyor ve gerilim dolu bir maceraya sürüklüyor.

Oscar adayı Ellen Page‘in başrolde olduğu filmin kadrosunda Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton ve Kiersey Clemons gibi isimler yer alıyor.

Senaristliğini Ben Ripley‘in üstlendiği film Türkiye’de 29 Eylül‘de gösterime girecek.

Flatliners 2017 Fragmanı:

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.