bundle gorsel

 

Türkiye’nin en hızlı büyüyen sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası’nın içerikleri, gündemdeki gelişmeleri aktarmada fark yaratan Bundle’dan takip edilebilecek.

Fil’m Hafızası’nın özel röportajlarını ve dosyalarını, en güncel kültür-sanat haberlerini takip eden kullanıcılar böylece sinema alanında da Bundle’ın özelleştirilmiş hizmetinden yararlanabilecekler.

Sinemaseverlerin keyifle takip ettiği Fil’m Hafızası içeriklerine ulaşmak için Bundle’ı yüklemek yeterli. Kullanıcı dostu özelliğiyle öne çıkan uygulamayı iPadve iPhone için App Store’dan, Android için
Google Play’den ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Bundle’a dair detaylı bilgiye http://www.bundletheworld.com/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.