Haberler

Fassbender ve Vikander’li The Light Between Oceans’tan Yeni Fragman!

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ve The Danish Girl filmindeki performansıyla bu seneki En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar ödülünün sahibi olan Vikander  ile Steve Jobs filmindeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Fassbender’i bir araya getiren filmden yeni fragman yayımlandı.

fassbender-vikander

1. Dünya Savaşı sonrasındaki dönemde Batı Avustralya kıyılarında yaşayan ve deniz feneri bekçiliği yapan bir çift Isabel Sherbourneve Tom Sherbourne’ünboş bir sandalda buldukları bebeğe sahip çıkmalarını konu alan filmin yönetmenliğini Derek Cianfrance yapıyor.

The-Light-Between-Oceans

M.L. Stedman’ın çok satan aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlayan Cianfrance’nin bu filmi ABD’de 2 Eylül tarihinde gösterime girmesi beklenirken, Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil.

Filmin yeni yayımlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz