Haberler

Fassbender ve Vikander’li The Light Between Oceans’tan Fragman

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ve The Danish Girl filmindeki performansıyla bu seneki En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar ödülünün sahibi olan Vikander  ile Steve Jobs filmindeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Fassbender’i bir araya getiren filmin fragmanı yayımlandı.

fassbender vikander

Yönetmenliğini Derek Cianfrance’nin yaptığı, oyuncu kadrosunda ise Michael Fassbender, Alicia Vikander’in yanında The Constant Gardener filmiyle 2005 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ını alan Rachel Weisz’in yer alacağı filmin merak uyandıran fragmanı yayımlandı.

M.L. Stedman’ın çok satan aynı isimli romanından uyarlanan film, deniz feneri bekçiliği yapan Tom ve karısı Isabel’in kıyıya çarpan bir sandalda küçük bir kız çocuğu bulmalarıyla değişen hayatlarını konu almakta.

Amerika’da 2 Eylül tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin, Türkiye için henüz belirlenen bir vizyon tarihi bulunmuyor.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz