Yılın son sürprizi, Fantastik Filmler Festivali sinema severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye ve Dünya sinemasından türün en nitelikli ve ses getiren filmlerini programına alan festival 22-24 Aralık tarihleri arasında İstanbul Beyoğlu Sineması’nda gerçekleştirilecek.

İstanbul’un ve bağımsız sinemanın en önemli mekanlarından Beyoğlu Sineması’nda gerçekleşecek olan festivalin biletleri Beyoğlu Sineması gişesi ve Mobilet üzerinden alınabiliyor. Türün en yeni örneklerinden, sinema tarihine damga vurmuş kült filmlere uzanan, yönetmen katılımlı gösterimleri bünyesinde barındıran festival, 3 gün sürecek ve toplam 14 film gösterilecek.

22 Aralık Cuma akşamı 21.30’da başlayacak festival, 24 Aralık Pazar akşamı 21.30’a kadar kesintisiz sürecek seanslarla devam edecek. Cuma ve Cumartesi geceleri, fantastik ve korku filmi sevenlerin gözdesi olan gece seanslarıyla da festival seyircisine gece yarısı çılgınlıkları yaşatacak.

Mobilet adresinden veya Beyoğlu Sineması gişesinden satın alınabilen Fantastik Filmler Festivali’nin etkinliklerine ve merak edilen her türlü bilgiye, festivalin internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşmak mümkün.

https://www.fantastikfestival.com
https://www.facebook.com/fantastikfest
https://twitter.com/fantastikfest
https://www.instagram.com/fantastikfest

Yazar Hakkında

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.