Johnny Depp, Eddie Redmayne ve Jude Law’u bir araya getiren Fantastic Beats: The Crimes of Grindewald‘tan yeni fragman yayınlandı. 

Fantastik dünyanın kapıları yeniden açılıyor. Dikkat çekici oyuncu kadrosu ve hikayesiyle Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald beyazperdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Harry Potter evreninin en sevilen karakterlerinden olan Albus Dumbledore filmde Newt Scamander’e yepyeni bir macerada eşlik ediyor.

Senaryosunu JK Rowling‘in yazdığı film, seyircisi için büyülü evrenin kapılarını yeniden aralıyor ve karanlık bir hikayenin içinden göz kırpıyor. Jude LawEddie RedmayneJohnny Depp gibi oldukça iddalı isimlerin yer aldığı Fantastic Beasts: The Crimes of Grindewald‘un yönetmen koltuğunda ise David Yates oturuyor.

 “Sihir yalnız nadir ruhlara serpilir.”

 Yayınlanan yeni fragmanda, hikayeye dair küçük ipuçları yakalamak mümkün. Film fantastik evrene bir pencere açıyor ve seyircisini özlediği mekanlarla, karakterlerle ve büyülü objelerle yeniden buluşturuyor. Hogwarts’ın kapılarının sinemaseverlere yeniden açılacağı tarih 16 Kasım. Simyaya meraklı seyircilerin fragmana hemen göz atmasını öneririz. Sizleri mükemmel bir Nicholas Flamel portresi bekliyor!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.