Haberler

!f İstanbul’un Kapanış Filmi Demolition’dan Yeni Fragman Geldi!

Başrollerinde Naomi Watts ve Jake Gyllenhaal yer aldığı, 15. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin kapanış filmi olacak Demolition’ın yeni fragmanı yayımlandı.

naomi jake

Yönetmen koltuğunda Dallas Buyers Club, Wild, C.R.A.Z.Y filmleriyle bildiğimiz Jean-Marc Vallee’in oturduğu filmin başrollerinde Naomi Watts ve Jake Gyllenhaal’ın yanı sıra Chris Cooper ve Heather Lind gibi isimler de bulunuyor.

Eşini bir trafik kazasında kaybeden Davis’in bir otomat makinesine sinirlenip şirkete mektup yazması sonrası gelişen olayları konu alan film, ilk gösterimini geçtiğimiz Eylül ayında düzenlenen Toronto Film Festivali’nde açılış filmi olarak gerçekleştirmişti.

Yönetmen Vallee’nin “Bugüne kadar yaptığım en Rock’n Roll film” olarak değerlendirdiği film, Türkiye’de ilk kez !f İstanbul’un kapanış filmi olarak sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

15. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, İstanbul’da 18-28 Şubat tarihleri, Ankara ve İzmir’de ise 3-6 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz