Haberler

Ezel Akay’ın Yeni Filminde Uğur Yücel ve Demet Akbağ Yer Alacak

Ezel Akay’ın yeni filminde Uğur Yücel ve Demet Akbağ yer alacak.

Ezel Akay, başrollerini usta oyuncular Uğur Yücel ve Demet Akbağ‘ın üstlendiği ”Dokuz Kere Leyla” ile beyaz perdeye dönüş yapıyor. Tüm hazırlıkları tamamlanan Contact Film Works ve Mars Media ortak yapımı filmin aralık ayında çekimlere başlanılması planlanıyor.

Bir evlilik komedisi türündeki filmde usta ikiliye; Settar Tanrıöven, Zafer Algöz, Cengiz Bozkurt, Serhat Bulut, Fırat Tanış, Bülent Emrah Parlak, Hüseyin Köroğlu, Şahin Irmak, Erdem Yener, Aylin Kontente, Gonca Vuslateri ve İrem Sak gibi başarılı isimlerin eşlik edeceği konuşuluyor.

Uzun bir aradan sonra Ezel Akay‘ın beyaz perdeye döneceği ve Uğur Yücel ve Demet Akbağ‘ı bir araya getiren ”Dokuz Kere Leyla”nın sinemaseverlerle ne zaman buluşacağı ise henüz bilinmiyor.

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz