Haberler

Ezel Akay’ın Yeni Filmi 9 Kere Leyla’nın Hazırlıkları Başladı!

Ezel Akay’ın Yeni Filmi 9 Kere Leyla’nın Hazırlıkları Başladı!

Başrollerini Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Alican Yücesoy ve Fırat Tanış‘ın üstlendiği 9 Kere Leyla‘nın çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Filmin yönetmenliğini 7 Kocalı Hürmüz, Neredesin Firuze, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü gibi pek çok filmiyle tanınan Ezel Akay üstlenirken filmin yapımcılığı Contact Film Works, dağıtımcılığı ise CGV Mars işbirliğinde gerçekleştiriliyor.

Usta oyuncu kadrosuyla şimdiden dikkatleri üzerine çeken 9 Kere Leyla‘nın vizyon tarihi ve diğer detaylarının ise ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

1 Yorum

Yorum yaz