Haberler

Ezel Akay, Haluk Bilginer ve Levent Kazak Yeniden Bir Arada!

Ezel Akay, Haluk Bilginer ve Levent Kazak yeniden bir arada!

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü ve Neredesin Firuze gibi yapımlarda bir arada rol alan başarılı yönetmen Ezel Akay, geçtiğimiz günlerde aldığı Emmy Ödülü ile bir kez daha adından söz ettiren usta oyuncu Haluk Bilginer ve pek çok başarılı yapımın senaryosunu kaleme alan Levent Kazak bu kez Zeki Müren’in Öpücüğü isimli film için hazırlanıyor. Levent Kazak‘ın sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşım sonucu başarılı üçlünün yeniden bir araya geleceği söylentisi netlik kazandı.

Henüz hakkında fazla bilgi paylaşımı yapılmayan Zeki Müren’in Öpücüğü‘nün güçlü kadrosuyla sinemaseverleri  oldukça heyecanlandıracağı öngörülüyor.

İlerleyen zamanlarda filmin detaylarına yine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz