Bi'DünyaHaberler

Dinleyiniz: Redd’in Yeni Albümü Mükemmel Boşluk 4 Mart’ta Çıkıyor

Her albümünde dinleyiciye ayrı tatlar sunan, üretim süreci hiç durmayan bir grup Redd. Doğan Duru, Güneş Duru ve Berke Özgümüş’ten oluşan grubun kalbinden çıkan yeni şarkılar “Mükemmel Boşluk” albümünde toplandı. 4 Mart’ta Pasaj Müzik etiketiyle piyasaya çıkacak olan albümde 12 şarkı yer alıyor.

mukemmel-bosluk_908617

Peki Redd, yeni albümünü nasıl tanımlıyor? Güneş Duru, Fil’m Hafızası’na verdiği röportajda diyor ki; “Bu kez işin özüne ve duygusuna odaklandık diyebilirim. Daha iç içe geçmiş, çok katmanlı bir armoni ortaya çıktı. Hem Redd hem de Türkiye için yeni bir iş. Nasıl algılanır, nereye gider onu bilemiyorum. Ama bizi hem mutlu etti hem de hayatımıza yeni bir anlam kattı bu albüm. Bu yüzden iki yılda bir çıkan, çıksın da konser yapalım dediğimiz bir iş değil bu. Bu bizim Mükemmel Boşluk’umuz.”

Röportajın tamamını https://www.filmhafizasi.com/52501-2/ adresinden okuyabilirsiniz.

Miksleri Mert Medeni, Masteringleri ise Grammy ödüllü Evren Göknar tarafından yapılan Mükemmel Boşluk iki yıl süren titiz bir çalışmanın ürünü. 4 Mart’tan itibaren dinleyebilirsiniz.

 

Hande Sönmez
Beklenenden 15 gün önce tipik bir Koç burcu olmak için 6 Nisan'da doğdu. Üniversitede Ekonomi okumasına karşılık gönlü, aklı hep iletişimdeydi. CNN Türk'te başlayan ve baş tacı saydığı 4 senelik deneyimin ardından TNT ve Cartoon Network'te çalıştı. 3.5 yıl da Lobby PR'da medya iletişim danışmanlığı yaptı Şimdi Red Bull'da Kültürel Pazarlama İletişim Müdürü olarak çalışan Hande'nin en büyük iki tutkusu sinema ve tiyatro. Sinema ve tiyatroyu mesleği iletişimle birleştirince ondan mutlusu bulunmuyor. Bir de halen cnnturk.com ve Akşam Gazetesi Pazar Eki'nde yazılar kaleme alıyor.

Yorum yaz