Haberler

Dev Patel’in Başrolde Olduğu ‘’The Green Knight’’dan İlk Fragman Yayınlandı!

Dev Patel’in bir 14. yüzyıl şiiri olan ‘’Sir Gawain and the Green Knight’’dan uyarlanan yeni filmi ‘’The Green Knight’’dan ilk fragman yayınlandı.

Dev Patel’in Kral Arthur’un yeğeni ve Yuvarlak Masa Şövalyesi olan Sir Gawain’i canlandırdığı ve başrolde yer aldığı ‘’The Green Knight’’dan ilk fragman yayınlandı. Fragmanda Sir Gawain’in yeşil derili bir canavarla savaştığı görülüyor.

David Lowery’nin yönettiği ‘’The Green Knight’’ın oyuncu kadrosunda Dev Patel ile beraber  Joel Edgerton, Barry Keoghan, Ralph Ineson ve Alicia Vikander yer alıyorlar. David Lowery daha önce, 2017 yılında ‘’A Ghost Story’’ filminin yönetmenlik koltuğunda oturmuştu. Yönetmenin diğer filmleri ise “Ain’t Them Bodies Saints” , “Pete’s Dragon” ve “The Old Man & the Gun”.

‘’The Green Knight’’ filminin vizyon tarihi 29 Mayıs olarak açıklanırken, Dev Patel’i öncesinde “The Personal History of David Copperfield” filminde izleyeceğiz.

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Yorum yaz