Haberler

Darren Aronofsky’nin Beklenen “Mother!” Filminden İlk Fragman!

Darren Aronofsky’nin Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Domhnall Gleeson, Kristen Wiig ve Ed Harris gibi yıldız isimleri bir araya getirdiği filmden ilk uzun fragman yayımlandı.

Mayıs ayında Jennifer Lawrence’ın çiçekler içinde, ellerinde kanlı bir kalp uzatırken sevgiyle dolu bir ifadeyle baktığı bir afiş yayınlanmıştı ve bu afiş izleyicilerin korku-gizem türündeki film için heyecanını arttırmıştı. Şimdi de Javier Bardem’in Lawrence’ın partnerini canlandırdığını gördüğümüz fragman görücüye çıktı.

Aronofsky’nin yazdığı “Mother!”,bir çiftin aralarındaki ilişkinin, evlerine davetsiz birtakım misafirlerin gelmesiyle bir anda etkilenmesi ve tehlikeye girmesine odaklanıyor. Fragmandan anlaşıldığı üzere sıradan bir korku filmi olmayan “Mother!”, daha önce “Black Swan” filmini izlemiş olanların Aronofsky’den beklentilerini karşılayacak bir film olacağa benziyor.

Filmin 15 Eylül’den itibaren gösterime girmesi bekleniyor.

Ezgi Nur Ünlü
1989 senesinde dünyaya geldiğinden beri hayatı hep meraklı gözlerle izledi. Hayatı ve dünyayı izlerken bir yandan inşaat mühendisliği eğitimi aldıysa da sinemanın yeri onda hep ayrı oldu. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine ve sinemadaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Yorum yaz