Haberler

Colossal Filminden Yeni Fragman Geldi!

Nacho Vigalondo‘nun Nisan ayında gösterime girecek filmi Colossal için yeni bir fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu. Başrolünde Anne Hathaway‘in yer aldığı filmde Jason Sudeikis, Austin Stowell ve Tim Blake Nelson’ı da izleyeceğiz.

Erkek arkadaşı tarafından terk edildikten sonra New York’u bırakmakta zorlanan Gloria (Anne Hathaway), işini de yakın zamanda kaybeder. Bir gün haberlerde dev bir yaratığın Seul, Güney Kore’yi yok ettiğini görür. Gloria kısa bir süre sonra bu yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. Olaylar kontrolü dışında gelişmeye devam ederken, varlığının dünyanın kaderi üzerinde büyük etkisi olduğunu görecektir.

Filme ait fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz;

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz