Haberler

Clooney Yönetmen Koltuğunda: Suburbicon

Left to right: Julianne Moore as Margaret and Matt Damon as Gardner in SUBURBICON, from Paramount Pictures and Black Bear Pictures.

Gravity, Oceans serisi, Up in the Air, Money Monster gibi klasikleşmiş filmlerin aktörü direksiyonu eline alıyor.

56 yaşındaki usta aktör Goerge Clooney 7. yönetmenlik tecrübesinin beyaz perdede olacağı tarih için geri sayıma başladı. Çekimleri yeni biten filmi Suburbicon Aralık ayında gösterimde olacak. Genel kanının aksine bu Clooney’in ilk yönetmenlik tecrübesi değil, daha önce The Monuments Men(2014), The Ides of March(2011), Leatherheads(2008) ve Good Night, and Good Luck(2005) filmlerinde yeteneklerini sergileyen Amerikalı aktör oldukça iyi eleştiriler almıştı.

Başrollerinde  Matt Damon, Julianne Moore ve Oscar Isaac‘ın yer aldığı film yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunun yanı sıra senaryonun arkasındaki kalemler ile de bizi fazlası ile heyecanlandırıyor. Yönetmen-yazar kardeşlerler  Ethan Coen ve Joel Coen ile ortak çalışmalarından ortaya son derece eğlenceli ve sarkastik bir senaryo çıkmış olması muhtemel. Fargo’nun yazarlarından daha azı beklenemez zaten.

Fragmanı izlemek isteyenler için;

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=IYga2m0V2O0[/embedyt]
Çisel Bozar
1993 doğumlu ve Kadıköylü. Kimya ile geçen lisans hayatını diplomayı aldığı an terk etti. Şu an Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisans yapıyor. Yazar ve çeker. Angelopoulos'u çok sever.

Yorum yaz