Haberler

Christoph Waltz’lı Tulip Fever’dan Fragman Yayımlandı!

2010 ve 2013 yıllarında aldığı En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar ödüllü Christoph Waltz ile başarılı bir yıl geçiren ve The Danish Girl’deki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar ödüllü Alicia Vikander’in başrollerinde bulunduğu Tulip Fever’ın fragmanı yayımlandı.

Tulip-Fever-trailer

Deborah Moggach’ın kitabından uyarlanan Tulip Fever, 17. Yüzyıl Amsterdam’ında portresini çizmek için kiralanan bir sanatçıyla yasak aşk yaşayan evli bir kadının hikayesini anlatıyor. Çiftin kaçmak için para biriktirme çabalarını da konu alan filmin yönetmen koltuğunda ise The Other Boleyn Girl, The First Grader filmlerinden bildiğimiz Justin Chadwick oturuyor.

Bu iki ünlü isme ek olarak Cara Delevingne, Holliday Grainger, Tom Hollander, Jack O’Connell gibi isimlerin yer aldığı filmin müzikleri ise Danny Elfman’a ait.

Amerika’da 15 Temmuz’da vizyona girecek filmin Türkiye’de ne zaman vizyonda olacağı henüz belli değil.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz