Christine ve Simon Killer’ın yönetmeni Antonio Campos yeni filmi The Devil All Time’ın çalışmalarına başlıyor. Filmin kadrosunda ise Chris Evans, Robert Pattinson, Mia Wasikowska ve Tom Holland yer alıyor.

Antonio Campos, Donald Ray Pollock’un aynı isimli romanı The Devil All Time‘ın senaryosu için Paolo Campos ile beraber çalıştı. The Devil All Time‘ın yapımcılığını ise Randall Poster, Jake Gyllenhaal ve Riva Marker‘ın Ninestories Productions‘ı üstleniyor.

The Devil All Time Ohio’nun Knockemstiff isimli unutulmuş şiddet dolu taşrasında geçiyor. Filmin protagonisti Willard Russel karısını kurtarmak için inançlı birine dönüşüyor. Tom Holland’ın canlandırdığı Willard Russel’ın oğlu Arvin ise çocukken okulda maruz kaldığı zorbalıklara rağmen büyüdükçe güçlü bir karaktere bürünmüş. Filmin ilginç karakterlerini ise Evans‘ın canlandırdığı yozlamış bir yerel şerif, seri katil bir çift ve bir hatip oluşturuyor. The Devil All Time yirmi yıllık bir süreci konu alıyor.

Campos The Devil All Time‘ın çekimlerine şubat ayında başlayacak. Filmin Toronto Film Festivali‘nde gösterilmesi planlanıyor.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.