Haberler

Ceylan Özgün Özçelik’ten Cadı Üçlemesi 13+ Geliyor!

Senarist ve yönetmenliğini Ceylan Özgün Özçelik’in üstlendiği Cadı Üçlemesi 13+ geliyor.

Dünya prömiyerini yaptığı 67. Berlin Film Festivali’nde büyük beğeni toplayan Ceylan Özgün Özçelik yönetmenliğindeki Cadı Üçlemesinin ilk filmi, Cadı Üçlemesi 13+ sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Serinin ilk filmi 13+, kısa film türünde ve genç bir kızın yaşadığı karabasanı konu alırken; ikinci film 15+, deneysel bir belgesel özelliği taşıyor ve cezaevi yaşantısını anlatıyor ve son film 18+ ise, uzun metraj bir şekilde üç kuşak bir aileyi konu alıyor.

Cadı Üçlemesi serisini başlatan diyalogsuz ilk filmin başrolünü Derya Pınar Ak üstleniyor. Serinin yapımcılığını Filmada üstlenirken, başarılı oyuncular Özge Özpirinçci ve Tülin Özen ise ilk filmde ortak yapımcı olarak yer alıyor.

Dram ve korku türlerini bir araya getiren film, Ayvalık Film Festivali ve Filmekimi’nde sinemaseverlerle buluşacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz