Haberler

Brie Larson Free Fire Filmi Kadrosunda!

WEST HOLLYWOOD, CA - OCTOBER 13: Actress Brie Larson arrives at the premiere of A24's "Room" at the Pacific Design Center on October 13, 2015 in West Hollywood, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

 Bu yıl Room filmiyle ses getiren ve En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülünü kazanan Brie Larson’ın sıradaki filmi Free Fire.

roomroom-xlarge

Kill List, Sightseers ve Down Terrace filmleriyle tanıdığımız Ben Wheatley’in yazıp yöneteceği filmin başrolünde Brie Larson’ın bulunacağı açıklandı. Short Term 12, The Spectacular Now gibi filmleriyle bildiğimiz Brie Larson son olarak Room filmindeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülüne layık görülmüştü. Filmde Brie Larson’a ek olarak Cillian Murphy, Armie Hammer, Sam Riley gibi isimler de bulunuyor.

Martin Scorsese’in de yapımcı yönetmeni olacağı filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz