Başrollerinde Marion Cotillard ve Brad Pitt’in bulunduğu ve 2. Dünya Savaşı döneminde geçen Allied’ın ilk fragmanı yayımlandı.

s-efde678f8f70312e713bc6912c86f8dc24fd7cb0

Yönetmen koltuğunda Back To The Future, Forrest Gump ve Cast Away filmlerinin Oscar’lı yönetmeni Robert Zemeckis’in bulunduğu filmin başrollerinde Brad Pitt, Marion Cotillard, Lizzy Caplan ve Matthew Goode yer alıyor. Filmin senaryosu ise Steven Knight’a emanet edilmiş.

Max Vatan ve Marianne Beausejour adlı iki casusun Kazablanka’da bir Alman memurunu öldürmek üzere aldıkları görev üzerine yola çıkmalarını ve birbirlerine aşık olup evlenmelerini konu alan film, 25 Kasım’da vizyonda olacak.

Filmin ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.