Haberler

Brad Pitt’in Netflix Filmi War Machine’den İlk Fragman Geldi!

Brad Pitt, Sir Ben Kingsley

Başrollerinde Brad Pitt ve Tilda Swinton’ın yer aldığı yeni Netflix yapımı War Machine filminden ilk tanıtım fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu. İlk duyumlarını 2015 yılında aldığımız filmin yönetmen koltuğunda David Michôd oturuyor.

Senaryosu da Michôd’a ait olan War Machine’de, Ben Kingsley, Anthony Michael Hall, Topher Grace, Will Poulter, Lakeith Stanfield, Emory Cohen, John Magaro, RJ Cyler, Alan Ruck, Scoot McNairy ve Meg Tilly’yi de izleyeceğiz.

Michael Hastings’in “The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan” kitabından uyarlanan filmde, bir generalin kariyerindeki tırmanışı ve hemen arkasından gelen hızlı düşüşüne şahit oluyoruz. General Stanley McChrystal’in başarılarla dolu kariyerinin tehlikede olduğu bir dönemde, hırslı gazeteci McChrystal’ın peşine düşmesiyle film farklı bir yöne ilerliyor. Ve McChrystal, generalin Afganistan’daki NATO emirlerini ifşa etmeyi aklına koyuyor.

Avusturalyalı yönetmen David Michôd’nun yönetmenliğini yaptığı War Machine, Michôd’un 2010’da çektiği Animal Kingdom’dan sonra yine çok konuşulacağa benziyor.

Mayıs ayında Netflix’te başlayacak filmin tanıtım fragmanı işte burada:

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz